IX. školní ples

V pátek 20. ledna proběhl v Obecním domě v Petrovicích IX. školní ples...

Tento večer patřil především žákům třídy 9.B. Samozřejmě je přišli podpořit také členové rodin a kamarádi. Ples zpříjemňovala hudební skupina Signál, která v půl osmé celý večer odstartovala. Po první sérii písniček byl na programu nástup, během kterého paní ředitelka Hana Vošahlíková představila žáky. Každý se tak mohl dozvědět o deváťácích zajímavé informace, včetně toho, kam dále bude směřovat jejich cesta. Poté následovalo stužkování z rukou třídního učitele Lukáše Kopeckého a s pomocí paní asistentky Jany Květové. Chybět nesměl ani přípitek nealkoholickým šampaňským. Následovalo velmi pěkné předtančení inspirované hity interpretů z 80. a 90. let. Tombola byla opravdu bohatá - čítala okolo 500 cen. O půlnoci se vyhlašování hlavních výher ujali žáci loučící se třídy.

Celým večerem se nesla příjemná atmosféra.

Ing. Lukáš Kopecký, třídní učitel

Datum vložení: 16. 2. 2023 22:35
Datum poslední aktualizace: 27. 2. 2023 22:42

Březnové slunce má krátké ruce.

V březnu sýkorka volá: rozsívej, rozsívej.