Léto

Léto 1

Léto u Soviček

Během prázdnin proběhlo zvelebování školky Soviček. Vnitřní prostory jsme vymalovali hřejivými barvami, které tak ještě víc zútulnily místnosti a ve třídě Kulíšků byl vyměněn nový koberec. Proběhla také celková obnova žaluzií ve všech oknech. Děti se mohou těšit na nové krásné a příjemné třídy, kde si budou moc hrát, navazovat nová přátelství a učit se dovednostem a získávat nové informace. Také školková zahrada prošla renovovací. Na části její plochy vyrostl zahradní přístřešek, který bude sloužit k venkovnímu vzdělávání či jako úkryt před sluníčkem při hře dětí.

Od patnáctého srpna nás čekal letní provoz, kdy školku navštěvovaly nejen děti ze školky Soviček, ale také ze školky MŠ Čtyřlístek a školky ze Zbelítova. Dětem nedělalo problém se rychle začlenit do stávajícího kolektivu a vznikla tak super parta nových kamarádů. Děti měly možnost vyzkoušet nový přístřešek na zahradě, zastíněné pískoviště při parných dnech, ale také užít si hru uvnitř, když nám počasí nepřálo.

S některými dětmi jsme se viděly ve školce naposledy, jelikož nastupují od 1. září do školních lavic. Proto jsme se snažily, aby jejich poslední školkové dny si užily naplno a těšily se na nová dobrodružství, která je čekají ve škole. Tímto jim přejeme správné vykročení do nových zážitků. A my se také 1. září budeme těšit na děti navštěvující školku a nové děti.

Datum vložení: 29. 9. 2022 13:16
Datum poslední aktualizace: 26. 4. 2023 14:26
Autor: Eliška Bílková

MŠ Petrovice

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Když dubnový vítr do stodoly fučí, po žních díru nenajde.