Tělocvična

ZŠ Petrovice pronajímá tělocvičnu veřejnosti. Obsazenost tělocvičny můžete zjistit v kalendáři. V případě zájmu o pronájem kontaktujte paní Hedvikovou na tel. 318 856 370 v PO, ST a PÁ od 7.20 do 13.00, v ÚT a ve ČT od 7.20 do 15.15.

Od školního roku 2019/2020 platí tato pravidla:

• Cvičenci nesmí vstupovat do tělocvičny bez doprovodu cvičitele.
  • Všichni uživatelé tělocvičny se musí přezouvat do vhodné cvičební obuvi. Je zakázáno používat kopačky a obuv s tmavou podrážkou.
  • Cvičitelé odpovídají za správnou přípravu nářadí a za jeho úklid. Zodpovídají za bezpečnost a za udržování čistoty v tělocvičně, nářaďovně a šatně. Škola nezodpovídá za úrazy nebo jakékoliv poškození zdraví cvičenců.
  • Při přípravě nářadí je třeba dbát na to, aby cvičenci nářadí (včetně branek) nosili a po skončení cvičení nářadí uklidili na stejné místo. Cvičenci při halové kopané budou používat pouze tzv. líný míč.
  • Cvičenci (děti) nesmí sami stahovat a vytahovat kruhy.
  • Do prostor tělocvičny nesmí cvičenci nosit žádné potraviny a pití.
  • Vedoucí cvičitel po skončení cvičení uzavře okna, zkontroluje zhasnutí a uzavření vody ve sprchách i na WC a uzamkne budovu.
  • Cvičenci budou tělocvičnu používat pouze v době vymezené rozvrhem hodin.
  • Zjištěné závady (stejně tak i způsobené škody) zapíše vedoucí cvičenců do sešitu. Způsobené škody si hradí každá skupina cvičenců sama a zajistí co nejdříve opravu.
  • Částka za 1 hodinu pronájmu tělocvičny činí 250,- Kč (pokud nebude skupina cvičenců požadovat zvláštní vytápění). Dětské kolektivy platí za pronájem tělocvičny 100,-Kč za 1 rezervovanou a nevyužitou hodinu.
  • V případě zrušení rezervovaného termínu 5 a více kalendářních dní předem bude částka za dobu tohoto pronájmu vrácena.
  • Nájemce je povinen uhradit částku za pronájem tělocvičny při podpisu smlouvy a dále vždy na měsíc dopředu (např. za říjen do konce září). Platba se bude provádět ve škole u paní Šárky Hedvikové (zástupkyně ředitelky školy), po telefonické domluvě na tel. 318856370, nebo bezhotovostně na účet č. 211 642 097/0300.
  • Při podpisu smlouvy zaplatí nájemce vratnou kauci ve výši 500 ,- Kč za klíč od tělocvičny. Nájemce je povinen tento klíč odevzdat nejpozději 30.6. daného školního roku paní Hedvikové a kauce mu bude vrácena. Pokud klíč neodevzdá, kauce propadá.
  • Pokud bude docházet k porušování pravidel pro používání tělocvičny, může být dohoda o užívání tělocvičny s danou skupinou cvičenců zrušena.
  • Upozorňujeme, že tělocvična je v období hlavních prázdnin mimo provoz.

Duben hojný vodou - říjen vínem.

Jak prvně zahřmí, fialka víc nevoní.