Školní ples 9. A

Školní ples 9. A 1

V říjnu proběhl již 8. školní ples. A rozhodně patřil mezi vydařené akce...

21. října 2022 - na toto datum jsme se všichni z 9. A těšili skoro už od 1. třídy.  Těšili jsme se na náš velkolepý deváťácký ples, který po náročných přípravách mohl začít!

A tak se to stalo. 21. října v 19:30 odstartoval už VIII. školní ples!

Večer začal předtančením, které si pro nás připravili naši šikovní "školkáčci". Dále následoval nástup všech deváťáků a paní učitelky, což bylo opravdu dojemné, takže ani kapesníčky a slzičky nechyběly! Poté, co všichni deváťáci nastoupili, nás paní třídní učitelka Žaneta Vildtová ostužkovala.

Následoval náš proslov a děkování. Některým učitelům ukápla i malá slzička, a tak si myslím, že se jim po nás bude přece jenom trochu stýskat, i když to v hodinách nedávají moc najevo… Po proslovu přišlo předtančení, které jsme nacvičovali od začátku roku, a myslím, že se nám opravdu povedlo! Obzvlášť bych chtěla ocenit naší paní učitelku, která s námi vystupovala a dokonce přede všemi i zpívala!

Během večera jsme ještě vystoupili s překvapením - se světelnými efekty jsme roztancovali skoro celý sál.

V půlnoci se losovala hlavní tombola a pak se tančilo až do ukončení našeho velkého plesu.

Na tento večer určitě nikdo z nás nezapomene. Byl totiž plný zážitků a dojmů. Ale nejdůležitější bylo, že jsme si všechny ty přípravy i ten ples užili jako třída. Jako 9. A!

Dorota Pecková, žákyně 9. A

Datum vložení: 23. 11. 2022 8:18
Datum poslední aktualizace: 23. 11. 2022 8:27

Duben hojný vodou - říjen vínem.

Slepice kváčí, kohouti pějí, sedláčkové hrách a oves sejí.