Semifinálové kolo ankety Zlatý Ámos

Lucie Šimečková se s námi podělila o zážitky ze soutěže Zlatý Ámos...

V březnu jsem měla tu čest se podívat do senátu ČR.  Ve Valdštejnském paláci proběhlo semifinálové kolo ankety Zlatý Ámos. Děti mi připravily překrásné tři věci, které charakterizovaly náš vzájemný vztah. Jsme veselá třída, a tak jsem to všem také podala. Bohužel to nestačilo, ale to vůbec nevadí. Byl to neskutečný zážitek a já jsem tam už jela prakticky jako vítěz. Vyhrála jsem tu nejlepší třídu, skvělé rodiče, úžasné kolegy a perfektní vedení školy. Ještě jednou moc děkuji za nominaci a obrovskou podporu.
Velmi mě potěšilo, co říkaly děti při mém příjezdu zpět do školy: „Paní učitelko, ale vy jste nejlepší. Nestihli to za tak krátkou dobu zjistit, ale my už to dávno víme.“ Jako největší překvapení jsem dostala dárek, který mé vítězství na celé čáře potvrzuje. Ještě jednou moc děkuji.

PS: Jako bonus jsme s Pepou (to je náš třídní maňásek) reprezentovali naši školu ve zprávičkách na Déčku. Lepší zážitek jsem si snad ani nemohla přát.

Lucie Šimečková

Datum vložení: 20. 3. 2024 13:20
Datum poslední aktualizace: 20. 3. 2024 13:25

Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.

Mrzne-li na svatého Vitala, mrzne ještě 40 dní.