Únor v ŠD I

Únor v ŠD I 1

Karnevalové masky

Přestože je  únor velmi krátký měsíc, stihli jsme si v družině užít spoustu her a zábavy. V únoru bývá často chřipka a jiná onemocnění, proto jsme se také věnovali povídání o správné hygieně,o bezpečnosti, o zdraví  a správném chování. Rozfoukávali jsme barvy a dokreslovali z nich bacily. Vyplňovali jsme tajenky a kvízy na toto téma a také jsme si zasoutěžili. Protože se nám přiblížil den sv. Valentýna, vyráběli jsme valentýnské záložky a přáníčka pro ty, které máme rádi. Jakmile na nás vykouklo sluníčko, běželi jsme na čerstvý vzduch si zahrát  hry. Pokud byla volná tělocvična, zašli jsme do ní s doplňkovým programem. Před prázdninami jsme si ještě stihli vyrobit karnevalové masky. Díky pololetním a jarním prázdninám nám únor utekl jako voda. Už se těšíme, až si budeme vyprávět zážitky z jarních prázdnin.

Vychovatelka Hana Lípová

Datum vložení: 3. 3. 2023 22:02
Datum poslední aktualizace: 3. 3. 2023 22:11
Autor: Hana Lípová

Sníh v březnu škodí osení i vinné révě.

Vidíš-li v březnu žluté kvítí v přírodě, můžeš semeno spokojeně síti.