Listopad v ŠD II

Listopad v ŠD II 1

Listopadové snění

Ani jsme se nenadáli a na dveře zaklepal listopad. Také v tomto období bylo stále ještě přijatelné počasí, které lákalo k venkovním aktivitám a procházkám do parku. Začátkem měsíce jsme si všichni připomněli svátek Dušiček a tradice s tím spojené, pak jsme netrpělivě očekávali bílou nadílku na sv. Martina, která ale dorazila o týden později a hned byla ta tam.. Ale zabavili jsme se jinak, vyzkoušeli jsme různé výtvarné techniky, např. úplňkové obrázky suchými pastely nebo podzimní motivy voskovkou a akvarelem, veselé zimní zápichy, vystřihované sněhové vločky a jiné. Obě oddělení školní družiny se také podílely na charitativní činnosti pro nadaci „Dobrý anděl“, pro kterou děti s paní Marešovskou s nadšením vyráběly krásné náramky z pestrobarevných korálků, jejichž prodej finančně podpoří rodiny, pečující o své těžce nemocné blízké. A pomalu se už všichni těšíme na přicházející období mírumilovného, ztišujícího a voňavého adventu..

Ilona Doubravová

Datum vložení: 6. 12. 2022 20:22
Datum poslední aktualizace: 6. 12. 2022 20:46
Autor: Ilona Doubravová

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

Přijde-li před Jiřím bouře, bude dlouho za kamny dobře.